Tek yaşayan kişi için çamaşır kurutma teli önerisi

Carrefour ve Koçtaşta seçenekler var ama dayanıklılar mı bilemedim. Küçük bi şey olsun, kurması kolay olsun ve birkaç yıl idare etsin kriterlerim. Kurutma teli dediğim de şu ayakları açılıp kurulan zımbırtı. İnternetten sipariş edebileceğim bir şey olursa çok sevinirim, elimde taşımak istemiyorum :d

Ucuzluk pazarı tarzı bir yerden al geç. 10dk elinde taşı bir sey olmaz. Diğer yerlerdeki fiyatlar aşırı gereksiz bence. Bir de a101e falan kalorifere takılan sekilde olanlardan da getiriyorlar. 1-2 tane ondan da olsa kışın epey kolaylık sağlar.

  • westblack  (08.08.21 13:34:47)
Trendyol'da aluminyum camasir kurutma askisi diye aratin. Yorumlara gore ilerleyin.

  • invictae  (08.08.21 13:39:13)
doğrular markasına bak. kaliteli ürünleri var. ucuz olanların telleri ince ve yamuluyor. 100-120 tl arası sağlam bir modelini bulursun. almışken kelebek gibi açılanlardan al 1 makine dolusu çamaşırı tam alıyor. yoksa elinde çamaşır kalır asacak yerin kalmaz.

  • mr.goodcat  (08.08.21 14:01:56)
Bir milyoncu gibi yerleri gezebilirsin. İn merkeze dolmuşla ya da otobüsün neyse yapabilirsin internetten gelmesini bekleme. Ya da A101 bim takip et

  • fıytfıyt  (08.08.21 14:11:18 ~ 14:12:39)
Trendyol'dan evekip diye bi markanın kendi satış mağazasından sipariş ettim artık bakalım :d

Evin etrafında milyoncu yok hiç ya baktım aslında gidip gelirken. Yoksa ilk aklıma gelen de oydu. Daha otobüsle sağa sola gidecek kadar da hakim değilim şehre, anca evden hastaneye, hastaneden eve gidiyorum :d
  • nundu  (08.08.21 14:18:54)