Bu aralar en büyük eğlenceniz ne?

Soru başlıkta. En küçüğünden en lüksüne kadar her şeyi yazabilirsiniz.

Şişme kano aldım, kalamış'tan boğaza salıyorum kendimi boş boş turluyorum
bi de bu ara kamp yapmaya sardık.

  • roket adam  (07.08.21 21:52:31)
saat kisiti olmadan disarda olmak ve mekanda icebilmek. ben bunlari cok ozlemisim ki normalde evciyim

  • ala09  (07.08.21 21:55:00)
Haftada 1 davul dersi
Haftada bir eve masöz
Evde denediğim soğuk kahveleri arkadaşlarla tüketmek
Kalamış festivali nde kenarda takılmak

Bu aralar böyle
  • kisa  (07.08.21 21:58:21)
Modern Family izlemek...

  • black holes in the sky  (07.08.21 22:00:26)
cezerye. çok güzel nom nom nomm.

  • AlsterWasser  (07.08.21 22:09:10)
İkinci el ps4 aldım. İşten vakit bulduğum zamanlarda iyi eğlendiriyor.

  • nehara  (07.08.21 22:46:13)
bir yere varmak icin değil de keyfi olarak motosiklete biniyorum, bir de brawl stars oynuyorum :)

  • orient blue  (07.08.21 22:51:01)
trompet aldım. neyden sonra üflemeli bir saz çalabilmek için kastırıyorum artık.

  • mermize  (07.08.21 23:04:01)
1 kadın 1 erkek izliyorum en baştan. İşin ilginç yanı Zeynep’e çok benziyorum biraz korkutucu

  • Hallegadola  (07.08.21 23:12:40)
kalamışta witcher 3 oynuyorum. keyif almiyorum, bitirmek istiyorum. bitmiyor.

  • WithWorth  (07.08.21 23:17:41)
Nostalji niyetine, beklentiyi de düşük tutarak Avrupa yakası izlemek.
Yeni aldığım fotoğraf makinası ile rastgele şeyler çekmek, evdeki bulaşıklığın bile 5 farklı açıdan fotosunu çekmişimdir.
Arşive yeni sanatçılar eklemek adına hiç tanımadığım sanatçıları keşfedip müzik dinlemek.
  • eksisozlukokuryazari  (07.08.21 23:46:10)
kafayı kendimle bozdum.

-uzun süredir merak ettiğim konularda birilerinden bireysel seanslar alıyorum, çalışmalar yapıyorum.
-senelerdir ötelediğim önemsiz de olsa ilgilenilmesi gereken bir sağlık sorunum için tedaviye başladım.
-yardımda bulunmak, bağış yapmak gibi genelde dağınık düzende, aklıma geldikçe yaptığım şeyleri daha düzenli şekilde yapmaya, prensip haline getirmeye çalışıyorum.
-haftada iki kere masaja gidiyorum.
-uzun süredir istediğim bir eğitime başladım.
-sıcaklarda çok zor olsa da düzenli olarak kürek çekmek için uğraşıyorum.
-eskiden beri kozmetik meraklısı bir insandım ama saçlarıma, cildime bir sürü şey yaptırıyorum.
-imdb watchlist'imdeki filmleri/dizileri eritiyorum.
-farklı meditasyon yöntemleri deniyorum, onu da düzene koymaya çalışıyorum.

genel olarak bu ruh halinde olmak beni mutlu ediyor, eğlendiriyor.
  • blatta hiberna  (08.08.21 00:04:52 ~ 00:05:39)
Çıplak dizisinin soundtrackinde bir rap sarkisi var, ilk dinledigimde berbat bulmustum, sonra eglenmek ve biraz dalga gecmek icin dinler oldum su aralar eğlencem o şarkıyı açip bagirarak eslik etmek...

  •   (08.08.21 00:57:29)
araba yikama yeri kesfettim hergun araba yikiyorum. Arkadaslari da cagirip 3 liraya sosyallesiyoruz.

  • divit  (08.08.21 01:44:17)
Getirden dondurma isteyip tv önünde yemek

  • photo85  (08.08.21 14:37:35)