[]

britanya buyukelcigi'nde staja girmek

böyle bir olay için mutlaka sağlam bir torpil mi lazim? abd buyukelcigi ticaret departmaninda staja girenler gördüm. ben de aynı departmanin UK elçiliğinde girmek istiyorum. şu an Türkiye-ABD ticari ilişkileri alanında staj yapıyorum, yani alakasız bir alan da değil ve uluslararası okuyorum. elçiliğin İK müdürü linkedin bağlantım. acaba ona linkedin den yürüsem mi, nasıl yurusem, mail mi atsam? önerisi olan?
 
linkedin'den direk yuruyorsun. hic oyle kralice elizabeth'e mektup yazar gibi kasmaya da gerek yok. 2 cumleden uzun, 2 paragraftan daha kisa bir cirpida okuyabilecegi sekilde durumu yaz.

bu arada misal neden dunyaca unlu x firmasi degil de buyukelcilikde staj olmasi gerektigini yazinin icinde acikca belirt.
  • rm  (07.08.21 19:34:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.