[]

game of thrones'un spin off dizileri ne durumda?

farklı farklı zamanlarda geçecek 12 dizi projesi vardı. bu 10 küsür yıllık projeydi tabi ama 1-2 tanesi 2021-2022'de çıkacaktı sözde. durum nedir?
 
birçoğu iptal edildi sanırım. zaten 1-2 tanesi dışındakiler sadece fikir aşamasındaydı, onların çoğu daha o aşamada elendi ve hala birkaç tane daha henüz fikir aşamasında var sanırım.

ancak izlemeye en yakın olduğumuz, teaserları falan çıkan naomi watts'ın yer aldığı serinin pilot bölümü çekilmiş olmasına rağmen bu sene başında onu da iptal etti hbo, çekilmiş dizi bile yattı. çekilmiş bölümü bile yayınlamayacaklar. o kadar da merak ediyordum naomi watts'ı.

şu an iptal edilmemiş ve aktif olarak çekimleri devam eden, yani yakın zamanda izleme umudumuz olan tek iş bu: www.hbo.com

artık onu da son anda iptal etmezse tabi, ancak şimdiden 1 sezon siparişi vermiş o yüzden o ihtimal düşük.

onun dışında fikir aşamasında olan da öyle 10 tane değil de 3 tane filan kalmış en fazla sanırım.
  • bugungityaringel  (09.08.21 19:23:24 ~ 19:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.