Sportive/sahte urun

Satar mi? Nike'in bi ayakkabisini cok begendim, hicbir magazada bulamayinca sportive'in kendi sitesinden online siparis verdim.

Ne biliim biraz hayal kirikligina ugradim gibi. Sportive'in sahtelik acisindan bi yamugunu biliyor musunuz? Veya bir sekilde kontrol edebilir miyim? Ulen bi ton da para saydim, gorece pahali modellerden birisiydi. :/

Hayal kırıklığına neden uğradınız?

Ben indirimle internetten nike şort aldım 2 adet. 2 sene önce 28 llira civarıydı teki. Gayet orjinal futbol şortlarıydı.
Fiyatından şüphelendiyseniz, arada güzel indirimler yapıyorlar
  • neysene  (06.08.21 20:05:16)
Yok, fiyatta indirim vardi ama oyle aman aman degildi. 950'den 750'ye dusmustu.

Sagi solu boyle uc bes giymede patlayacak gibi geldi bana. Malzemesi dandikmis gibi hissettim. İlk defa boyle oldu.
  • invictae  (06.08.21 20:15:20)
hangi nike oldugunu yazmamissin ama ingilizcen varsa bu site: legitcheck.app

icinde pek cok urunun sahte / gercek oldugunu ayirdetmek icin bakman gereken butun detaylarin listesi var. eger urun kutuphanede yoksa 20$ gibi bir ucrete en ince detayina kadar inceleyip (fotograflardan) sana soyluyorlar sahte mi gercek mi. muhtemelen para vermek istemezsin (fiyat turkiye icin pahali) ama belki senin aldigin ayakkabinin makalesi vardir burada.

arsivlerinin linki: legitcheck.app
  • robokot  (07.08.21 00:09:44 ~ 00:10:27)