[]

iphone reklam engelleme

merhabalar. iphone 6s telefonumda reklamları engellemek için hem daily vpn hem de luna adblocker indirdim. her ikisiyle de vpne bağlandığımda hem safaride hem de appta yine de youtube reklamlarını izlemeye devam ediyorum. (Sertifika güven ayarlarında root certificate açık, safaride pencereleri engelle de açık olmasına rağmen) Neden reklamlar engellenmiyor acaba?
 
Safari için AdGuard'ı deneyin bir de. VPN için bir yorum yapamayacağım.


  • himmet dayi  (06.08.21 16:29:31) 
Ben de safari icin adblock diye bi app kullaniyorum cok memnunum.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.08.21 16:33:47) 
düzeltme: yanlışlıkla daily vpn yazmışım, adblock demek istedim. adblock da indirdim ama youtube videolarındaki reklamlar engellenmiyor nedense.


  • lamentoftheperishingroses  (06.08.21 17:47:37) 
youtube uygulamasındaki reklamlar engellenmez iphoneda. androidi bilmiyorum. safari için adguard indirebilirsiniz. o tarz reklam engelleyiciler uygulama içine müdahale edemez hele iosta.


  • jelly bear  (06.08.21 20:02:09 ~ 20:02:41) 
youtubedaki reklamı engelleyen reklam engelleyici yok, androide youtube vanced diye bir uygulama var sadece o da iosda yoktur


  • nahtoderfahrung  (06.08.21 20:05:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.