[]

Gayrettepe'den ulaşımın kolay olduğu klimalı sakin mekan

arıyorum. Kapanıp çalışmam lazım bir süre ama sıcaklar beni çok zorluyor.
 
petra hq var ama sakinliği saate göre değişiyor. haftaiçi gündüz genelde sakindir, genelde çalışmaya gelenler var zaten.


  • Bruce  (04.08.21 00:25:52) 
Petra'yı tamamen unutmuşum!

Tabii petra harici önerilere de açığım.
  • chihirovekohaku  (04.08.21 00:30:17) 
Starbucks vardı ama 2 senedir gitmedim. Gerçi muhtemelen orayı da biliyorsundur şimdi.
Gayrettepenin ne tarafında olduğuna göre torun center'daki mekanlara da bakabilirsin belki?

  • Bruce  (04.08.21 00:47:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.