[]

Şişli yada Taksim'de ders çalışmalık mekan?

Uzun saatler rahatça ders çalışabilecek bir kafe yahut (çayımızı kahvemizi içilebildiğimiz) bir kütüphane önerebilir misiniz? Metroya yakın olması tercih sebebi..
teşekkürler :) 
şişhane metro çıkışında, türk alman kitabevi nde genelde ders çalışırken görüyorum insanları.


  • silver apple  (04.08.21 00:22:17) 
Gezi Parkı'nın arka tarafında Atatürk Kitaplığı var. Ama masaya su dışında içecek ve yiyecek konmasına kızıyorlardı en son hatırladığım kadarıyla. Bahçede yiyip içiyorduk. Çardak falan var. Veya seyir balkonu falan var boğazı görüyor orada laflıyorduk.


  • ananiyimioguz  (04.08.21 02:11:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.