[]

BuYaka Ümraniye etrafında yemek yenilecek yer

Merhabalar,

BuYaka Avm etrafında sevgiliyle yemek yenecek mekan tavsiyeniz var mıdır? Teşekkürler


 
Kanka dışarıda çorbacı filan tepeustunde. Başka da birsey yok. Çok tatmin olacağınızı sanmiyorum. Avm de takılmaktan başka çareniz yok kanimca fazla uzaklasmadan. Ama bu yaka değil yerinizde olsam ve yerinizde iken çokça yaptığım şu vardı. Meydan avm den birseyler alıp, elde meydan avm nin meydanında bulunan yeşil bankalara oturup sohbet muhabbet eşliğinde birsey yiyebilirsiniz.


  • allah yazdiysa bozsun  (03.08.21 18:26:08) 
Tam olarak Buyaka etrafında değil ama buyakaya nispeten yakın Trabzon park var. İçinde restoranlar vardı ama gitmeyeli çok oldu.


  • inheritance  (03.08.21 22:48:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.