[]

istanbul havuza girmelik mekan?

merhaba,
annem çok bunaldığı için onu havuza götürmek istiyorum.
tercihen otel havuzu ama olmasa da olur, açık havuz olmalı, fiyatları ve yemek menüsü kazık olmayan, avrupa yakası şişli, beyoğlu, bakırköy vs civarı, şemsiyesi şezlongu olan (ataköy marina'ya gidecektik şemsiye yokmuş beynimiz yanar), Araplarla haşır neşir olmayacağımız bir yerde havuza girmek istiyoruz, çok mu zor ya? varsa tavsiyeleriniz yazar mısınız lütfen. kadıncağız sıcaktan kafayı yemeden götürmek istiyorum.
teşekkürler.

 
Bümed olabilir


  • lcha  (03.08.21 13:55:00) 
itü vakfı sosyal tesislerine bakabilirsin


  • roket adam  (03.08.21 14:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.