[]

Çeşme ılıcadan bucaya nasıl giderim?

Sabah kpss’ye Girmek için bucaya gitmem gerekiyor. Çeşme’den en erken 08 gibi çıkabilirim. Aracım yok. Son Çare olarak korsan taksi ile gidebilirim sanırım ama en ekonomik ve hızlı şekilde nasıl ulaşırım?
En geç 10’da dokuz Eylül mühendislik fakültesinde olmam gerekiyor.
Teşekkürler


 
2 saatte çeşmeden bucaya toplu taşıma ile ulaşmak neredeyse imkansız hele ki sınav günü. o yüzden aracınız yoksa bucaya kadar korsan tek çözüm maalesef illa ekonomik olsun toplu taşıma olsun dersiniz 08 de fahrettin altay da olmanız gerekir.


  • apocalipy  (01.08.21 03:41:11) 
Merak edecekler ve bir gün ihtiyaç duyacaklar için not: yetiştim!
Ilıcadan Çeşme terminale minibüsle. Oradan otobüsle (ki 08:20’de hareket etti şansıma!) izmire doğru...
Otobanda dokuz Eylül binalarını geçtikten sonra otobüs bilmediğim bir yerde durdu ve bindiğim taksici abinin de çılgın manevralarıyla 10:05 gibi içeri girdim.
Taksi ile giderken abi öyle gaza geldi ki “seni bu sınava yetiştircem” diyerek bazen 120 ile sollama yaptı şehir içinde ve son anda fark ettiğimiz tümsekten zıpladık resmen. Üstelik üniversiteye gitmeden bir yere uğrayıp sırt çantamı bıraktık bucada. “Söyleseydin ben beklerdim, çantan kalsındı arabada” dedi.
Sınavım fena geçmedi. 70 yetiyor bana. Bitirip kapattım kitapçığı ve en erken çıkış saatinin gelmesini bekledim, uyukladım bi saat kadar.
  • runagain  (05.08.21 01:59:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.