[]

İstanbul Balıkesir arası en ekonomik yol körfez mi?

Sb teşekkürler
 
Aracın yakıt performansına göre değişir. Fazla yakmıyorsa körfezin etrafından dolaşmak ekonomik olabilir ama uzun ve yorucu olur. Ondan sonra yoğunluk durumlarına göre feribot gelir. Sonra Osmangazi köprüsünden sonra ilk fırsatta otobandan çıkıp eski yoldan devam. En pahalısı da Balıkesir'e kadar İstanbul-İzmir otobanı.


  • himmet dayi  (31.07.21 22:09:57) 
Köprü yerine feribot, sonra eski yoldan devam. Körfezi LGP ile dolansan bile değmez.


  • rastinon  (31.07.21 23:29:44) 
Ekonomiye bakmaya gerek yok. Direkt otoban. Arabada hız sabitleyiciyi 130 km yap. Şerit koruma aç. Uyumana bak.


  • musmus  (31.07.21 23:41:06) 
Körfez yolu nasıl? Yıllardır kullanmıyorum o yolu


  • Fusha  (01.08.21 00:21:51) 
Çok trafik ışığı var ve yol iyi değil. Feribot seçeneği varken çok mantıksız.


  • himmet dayi  (01.08.21 00:35:00) 
çok uzun yıllardır çanakkale yolunu kullanıyorum ben. hem görsel olarak güzel hem de sakin bir yol. körfezin çirkinliğini çekmenize gerek yok. geçenlerde hesaplamıştım bi 40-50 lira fazla oluyor çanakkale yolu ama bence değer.


  • golgi aygıtı  (01.08.21 02:09:51) 
Ben Pendik'ten çıkacağım yoksa hocam, benim yolu çok uzatır sanırım


  • Fusha  (01.08.21 04:42:24) 
Ben uzun araştırmalar sonucunda İDO'nun Pendik-Yalova feribotunu tercih etmiştim.


  • dogumdansancili  (01.08.21 16:01:33) 
Pendik-Yalova en ekonomiği. Ama otoban kullanmayınca hız limitlerine daha da dikkat etmen lazım. Radar kuruyorlar.


  • arnold schwarzeneger  (01.08.21 20:05:32) 
Körfezden geldim. Yolda ışık çoktu ama yollar pek de kötü değildi, sadece ekonomi yapmak gerektiğinde kullanılır yol bence yoksa diğer alternatifler daha mantıklı. Para yönünden sıkışık olduğum için tercihimden pişman değilim ama biraz param olsaydı pişman olurdum muhtemelen :) teşekkürler herkese.


  • Fusha  (01.08.21 20:33:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.