Instagram gelir elde etme

Merhaba.
Şu aralar aşırı işsiz bir dönemimdeyim. Bir instagram hesabı açıp büyütmeyi düşünüyorum. Reklamlardan ek gelir elde etme planım var. Günde 12 saat civarı ilgilenebilirim. Birkaç tarz hesap var aklımda ama hangisinden daha çok gelir elde edebilirim instagram uzmanları yardımcı olabilir mi?

Haber tarzı bir hesap mı olsa yoksa bunlarıbiliyor musunuz benzeri bir hesap mı olsa yoksa böyle “thebacim” tarzı komikli şeyler paylaşan bir hesap mı olsa daha çok ilgi görür?
Sizin de fikirlerinizi merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

valla cococum haberleri ben instagramdan takip etmem. insta kitlesinden haber sayfasıyla ilgilenen olacağını sanmam. o yüzden haber seçeneğini ele bence

  • oekuklu  (31.07.21 13:31:24)
Ben de asiri issizim. :) Zamaninda ofisin giderlerini cikarabilmek icin nakit avans kullanmistim, erteleye erteleye zorla odemeyr calisiyorum. Anlayacaginiz daralmis durumdayim. :)) avukatligi birakip tekstile yoneleyim dedim, elbise falan kesip dikiyorum simdi. Eger benim sayfami buyutebilirseniz reklam gelirleri sizin olsun. :)))

  • artik yazar olmak istiyorum be  (31.07.21 13:50:32)
Thebacim gibi hesap en çok iş yapacak hesap kanka.

  • olaylar olaylar  (31.07.21 13:51:08)
Peki ya haber olmasa da bunlarıbiliyor musunuz tarzı olsa?

  • ayrıl coco  (31.07.21 15:29:01)
Bana göre insanımız bilgi sevmiyor, Instagram da haliyle eğlence mecrası. Amacınız para kazanmaksa her zaman mainstream işler yapmalısınız. Dizi-film replik olur, spor olur, ilginç içerikler olur. Ama kesinlikle bi kategoriniz olsun. Atıyorum motor, spor, lüks araba, manzara vs

  • olaylar olaylar  (31.07.21 16:05:25)
O dedigin kategorilerde binlerce hesap var ve kimisi yüzlerce ozgun icerik koymasina ragmen takipcisi arttiramiyor. Istediginiz seyi anladim biraz uzun soluklu bir caba gerekiyor gunde 12 saat ilgilenmeniz bir seyi degistirmez onemli olan icerikler tutulmak vs. Bir yolu da var o da sahtekarca. Yani istedigin seye ulasmak o kadar kolay degil. Ayrica emin ol tiktok daha kolaydir

  • optimistbakunin  (01.08.21 03:48:37 ~ 03:52:48)
Tiktok kesinlikle düşünmüyorum telefonuma indirmedim bile :)

  • ayrıl coco  (01.08.21 20:03:09)