[]

betonyerler istedikleri yerde kasalarını temizleyebiliyorlar mı

bugün üçüncüdür yakın civardaki inşaatlarda işini bitiren betonyer kamyonlar apartmanın önündeki yolun kenarında, arkalarındaki o dönen şeyin içini yıkayıp suyu yolun kenarındaki toprak alana salıyorlar.
yasak bişey değil mi bu, kafalarına göre istedikleri yere akıtabiliyorlar mı bu çimentolu suyu? şikayet edeyim mi, nereye edeyim? 
rusya'da irlanda'da isvec'te kazakistan'da arabistan'da yaptirmiyorlardi mikseri kamyonu camurlu bile cikaramazsin yola, su ile bi guzel temizliyorduk ozel aparatlarla.

turkiyede pek bakilmiyor pek de onemli bisi degil. degmez. sal gitsin.
  • turbo sadık  (31.07.21 20:10:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.