[]

Bu aralar pasaporta cihaz kaydettiren var mı?

Ülkeye girdikten sonraki 120 gün içinde kayıt yapılması lazım deniliyor da ben telefona türkiye hattını ülkeye girdikten 2-3 hafta sonra taktım. 1 mayıs'ta ülkeye girdiğim halde en son 1 hafta filan önce gelen mesajda 30 gün süreniz var diyordu. Biraz önce yatırayım dedim de banka kartıyla ödeme almadı. Bugünün cuma olduğunu da unuttum. Pazartesi 1 Ağustos oluyor, sorun olur mu acaba? Zoralasam bi yerden kredi kartı bulup ödesem haftasonu yapılan işlem olacağı için sıkıntı yaşar mıyım?
 
Vergi dairesi 22.30 la gece 02.00 olması lazım odeme almıyor.gece 03 gibi denersen olacak


  • duptıs  (30.07.21 23:45:43) 
ayrıca ülkeye giriş tarihinden itibaren 1 sene içinde pasaporta kayıt yaptırabiliyorsunuz diye biliyorum. yani cihazın kapanıp kapanmamasının bir önemi yok.


  • dvoynik  (31.07.21 11:07:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.