Araba bulamadim

175.000 butce ile km düsük, ön konsoku yumusak döseme, benzinli, manuel otomatik farketmez, agir hasarsiz araba secemiyorum. Ne secsem bi sıkıntı söyluyorlar
3 silindirli araba istemiyorum

Hyundai i20 gitmez diyorlar, hantal, ses cok geliyor diyorlar
Egea begenilmiyor, yag eksiltiyor, çekmiyor diyorlar,
Skoda rapid spaceback en cok hosuma giden bu araba, hele bi de cam tavanli olani, satamazsin diyorlar,
Fabia sertplastik konsol
Clio ben istemiyorum
Polo cok pahali
Golf km cok yuksek neredyse hepsi 100 ustu
Kia rio hic bilmiyorum.

Biraz fikir verin ya dostlar.

Skoda rapid spaceback beğeniyorsan al
satarsın
sen alacaksın mesela bak :)
  • summatinyourteeth  (30.07.21 21:36:00)
Spaceback sahibiyim, on konsol o kadar yumusakta degil ama guzel memnunum arabamdan. Tam da senin istedigin gibi cam tavanli;) satamazsin diyenler bi yerde dogru ilanlari cok cok az. Insanin pekte aklina gelmeyen bir model, satilir ama hizli cikmaz elden.

  • dream  (30.07.21 21:37:44)
Yani steysin hastasiyim aslinda, gurbetcilerin geldigi steysin mercedes, bmw lere bayiliyorum . Passat steysina da bayiliyorum ama evet almayacagim.

  • Filinta61  (30.07.21 21:41:15)
2015 dizel otomatik renault captur verelim.
185. 000 km de. Km düşürüüz istediğin kadar.

210 bine bayon alabilirsin sıfır km.
  • neymis  (30.07.21 21:52:19)
egea için konuşursam 1.4 benzinli motoru atmosferik olduğu için çekişi iyi değil. yağ yakanda 1.4 motor. ama lpg taktıranlarda oluyor o sorun. 1.3 veya 1.6 multijet bulursan kaçırma. sedan alma o filolar için. egea hb veya sw temiz multijet bulursan al 2019 2020 falan. hem düdük gibi arabalara binmessin c segmente binersin hem de bakımları parçası ucuz.

  • xrated  (30.07.21 22:01:09 ~ 22:02:26)
@ filinta

hocam steysin devri malesef kapanmak uzere. SUVler cikti mertlik bozuldu. Adamlar satmakta zorlaniyorlar o yuzden yeni arac uretimi dusuk, genelde ozel siparisle calisiyorlar disarida, temizini bulmak zor. Obur taraftan bulsan bile 200bin altina alacagin bmw/mercedes cok basini agritir.

Eger alip 4-5 sene binecem diyorsan skoda patlat gec, VAG grubu benim tecrubem ilk 10 sene kolay kolay dagilmiyor.
  • cooperr  (30.07.21 22:16:34)
Ben de Spaceback sahibiyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel. Pişman olmazsınız.

  • pispinti  (31.07.21 11:31:00)
Aşağıda bir ilan paylaşacağım, bir incele istersen. Satan kişi yakın arkadaşım, eşiyle almanya’ya taşınıyorlar iki doktor. O yüzden satıyor. Sanki kriterlerine uyuyor gibi gördüm, o yüzden paylaşmak istedim.

www.sahibinden.com
  • juninho77  (31.07.21 11:34:01)
Egea Cross 1.4 benzinli, 2 ayda 11000 km yaptım yağ eksiltme falan yok malzeme kalitesi iyi renkler güzel araç büyük ve yüksek, fiyatına göre çok iyi araba. Bayilerde bulabilir misin bilmiyorum.

  • syabk  (31.07.21 12:11:41)