faydasını gördüğünüz vitamin, takviye vs.?

Kolumu kaldırmaya dermanım yok. Kan değerlerim normal, demir biraz düşük.
Fayda gördüğünüz bir takviye var mı?

B12 ve D vitaminleri aliyorum cunku doktorum al dedi. Ozellikle D vitaminini herkes yil boyunca almali dedi. Iki vitaminde de bir fark hissetmedim oncesi sonrasi arasinda.

  • hot potato  (30.07.21 19:55:34)
demir ise ferrum isimli iğrenç tadlı bir şurup veriyorlardı. doktorun bir tavsiyesi olmadı mı?

  • 1195  (30.07.21 20:32:14)
Bayramdan önce bu duyuruyu açtım ve rossmandan bir şey önerildi. Üç gundur alıyorum ve öğlen yemeğinden sonra gelen o uyusukluk kayboldu diyebilirim.

  • sanguine  (30.07.21 20:44:47)
Demiri yükseltmek için üzüm veya keçiboynuzu pekmezini bir su bardağına (klasik, 200 ml) 1/4 kadar koy, üstüne eğer suluysa yarım, suyu azsa 1 limon sık, üstünü suyla doldur karıştır, metal kullanma. İç onu, günde 2 defa aç karnına. Basur hastası kardeşimin kan değerleri düşünce bunu yapıyoruz biz. Çok iyi geliyor.

  • 1bir1bir1  (30.07.21 21:14:10)
spriluna, omega 3 alıyorum.
algbiotek spriluna için
omega 3 için de bazı önemli değerler var. ınternetten bakanda çıkıyor, bazı değerlerin seviyelerine göre seçim yapmanızı öneriyorlar.
  • janderzel zartanyan  (30.07.21 21:28:46)
bir ay boyunca hiç tuz tüketmemem gerektiği için ilk 3-4 gün çok zorlandım.
doktor söylediği için supradyn'e başladım, toparlandım resmen.

  • blatta hiberna  (30.07.21 21:31:41)
Solgar gentle iron saçım başım dökülmüyor

  • suicides underground  (30.07.21 22:14:07)