[]

Evde pozitif ve negatifler varken temaslı durumu

1 pozitif 2 negatif 1 test yaptırmayan aileyiz. Ben ve kardeşimin testten sonra verilen karantinası kalkmış negatif çıktığı için sanırım. Annem pozitif ve 11 ağustosa kadar karantina.

Biz de karantinada mıyız? Nedir anlamadım.


 
Hayat eve sigar'da ne yaziyor?


  • invictae  (30.07.21 14:49:53) 
hes'te kalkmış bizim karantinalar. babam test olmadı ona karantina gelmiş mi bilmiyorum dışardaydı eve geliyor. anneme 14 gün verilmiş işte


  • avatar is back  (30.07.21 14:57:42) 
Başkalarına bulaştırmamak için bence mümkünse siz de ailedeki herkesin karantinası bitene kadar çıkmayın. Yanlış negatif çıkabilir, ya da üstünüzde taşıyabilirsiniz vs. Vebal almayın durduk yere bence.


  • kurbanlik koyun  (30.07.21 15:15:22) 
Ilk bulasilan donemde corona testte cikmayabilir. Bir arkadas corona oldu. Ayni odada kalan arkadasi test yaptirdi, negatif. 5 gun sonra 2. testte pozitif cikti.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (30.07.21 16:26:00) 
Yüzde 99.9 pozitifsiniz. Eşimin 10. Günde pozitife döndü. Hemen belli etmiyor. Bu kadar yayılmasının sebebi yanlış negatif vermesi zaten. Çok hatalı testler.


  • makarnacanavari  (30.07.21 20:51:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.