[]

Probien ne renk

Probien probiyotik kullananlar bu tabletin rengi ne renk? Uzun zaman sonra ilk kez kullanıcam sarı diye hatırlıyorum. Ama kutudan beyaz çıktı?
 
açık sarı oluyor normalde. sahtesi baya fazla bu ürünün dikkat edin aldığınız yere.


  • montakristokondu  (30.07.21 12:53:21) 
@montakristokondu trendyoldan aldım yorumlara güvenerek. Hiç içime sinmedi ama içtim bir tane. Sahte galiba:/


  • jjimyl  (30.07.21 13:05:28) 
3 yıldır netten sipariş vererek kullanıyorum. Günde 1 tane kahvaltıdan sonra alıyorum. Olumsuz bir etkisini görmedim, aksine IBS rahatsızlığıma iyi geldiğini düşünüyorum. Rengi tam beyaz değil hafif kremsi.

not: trendyol
  • kanlakarisikyagmur  (30.07.21 13:31:02 ~ 13:34:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.