[]

İlkokul hocamı nasıl bulabilirim?

Merhaba. Size tuhaf gelebilir ama rüyamda ilkokul hocamı gördüm. Adı Saime'ydi. Antalya'da öğretmenimdi ilkokuldayken. Yaşıyor mu onu bile bilmiyorum. Şu an bile bi tuhafım. Tüm internete baktım bulamadım. Akıl verebilir misiniz, ona nasıl ulaşabilirim sizce? Biz liseye geçtiğimizde oğlunu kaybettiğini biliyorum sadece, başka bi bilgim yok.

Meb'i arasam bilgilerini paylaşır mı? Ama biz ortaokula geçince emekli oldu diye biliyorum. Belki 15-20 sene olmuştur bile.


 
Sigortacı biri bulabilir.


  • yuyu  (30.07.21 05:51:52) 
Facebook'dan ilkokulunun sayfasi varsa uye ol, oradan sorustur. Bu tarz islerin pesinde kosan issiz birileri mutlaka oluyor, hayatta ise telefonuna kadar bulabilirsin buyuk ihtimal. Hatta bazen emekli ogretmenlerin yazdigi bile oluyor.


  • cooperr  (30.07.21 08:28:26) 
Hayattaysa muhtemelen Facebook'ta kayıtlıdır. Eski öğretmenlerin network ağı gibi zaten FB.


  • SiyamkedisiZorro  (30.07.21 09:37:07) 
ilçe milli eğitimi ara, eski öğrencisiyim hediye vermek istiyorum falan de yardımcı olurlar. arayarak değil de ilçe mem'e gitmek daha mantıklı


  • avatar is back  (30.07.21 09:41:51) 
Kendisini bulamadiysan o donemdeki ogretmen arkadaslarini facebooktan aratarak da ulasabilirsiniz.


  • invictae  (30.07.21 10:13:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.