[]

Eski Kiracının Elektrik Aboneliği

Bir ev kiraladım. Eve ilişkin elektrik aboneliği yaptırmak istediğimde, eski kiracının aboneliğini kapattırmadığını öğrendim. Büyük ihtimalle elektrik borcu da mevcut. Bu eski kiracının elektrik aboneliği nasıl kapatılır? Kapatılmalı ki ben kendi adıma abonelik açtırabileyim.
 
eski kiracının elektrik aboneliğiyle senin işin yok isterse 1 trilyon borcu olsun. sana yeni sözleşme yapılacak ve numara verilecek o şekilde başlyacaksın.

arsiv.ntv.com.tr
  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.07.21 08:08:11 ~ 08:11:03) 
Bunun şu faturalısını yaşadım. Anadolu gençlik derneği tutmuş önceden evi. Aski benden öperek aldı bunların bıraktığı borcu. Yoksa açmam dedi aboneliği. Bi de heriflerin güvence bedelini borca saymadılar. Bu anadolu gençlik derneği denen tırt oluşum gidip güvence bedelini alabilir askiden. Ben borçlarını kapattım çünkü.


  • baal  (30.07.21 08:17:53) 
ev sahibinizle konuşun, o kapatsın siz yeni üyelik başlatın. veya siz kapatırsanız kiradan düşün. eğer ben kapatmam derse o zaman yazılı olarak sizin kapatacağınızı ve kiradan da düşeceğinizi belirtin ona. zira eski kiracının borcu ev sahibinin sorumluluğundadır.


  • wendyangelamoiradarling  (30.07.21 10:11:10) 
elektrik şirketine, daha önce orada oturmadığınıza dair taahhütname imzalayacaksınız. öncelikle eski kiracının borcunu size ödetmeye çalışacaklar ve büyük bir savaş verecekler. ödemeyeceğinizi, sizin alakanız olmadığına dair dilekçe verebileceğinizi söyleyerek aslında yapabilirsiniz. onlar borcu tahsil edebilmek için zorlarlar ama kanmayın.

iski ile başımdan geçmişti. bu şekilde çözüldü.
  • prodeq  (30.07.21 10:27:41 ~ 10:27:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.