[]

Max 4000 tl f/p en iyi android telefon

Max 4000 tl f/p en iyi android telefon Hangisidir?
 
Oppo reno5 lite, inceleyin derim.


  • hebanon  (30.07.21 00:29:39) 
Samsung Galaxy A52 veya A32


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (30.07.21 01:35:15) 
Samsung A52 ya da Redmi Note 10 Pro. Kamera performansı, yazılım stabiltesi, en az 2 android sürümü, 3-4 yıl daha Samsung tarafından verilecek güvenlik güncellemeleri ve Optic İmaj Sabitleyici (OIS) dolayısıyla açık ara Samsung A52'yi tercih ederdim.


  • Evocati  (30.07.21 12:55:00) 
A52. Çok net.


  • 1bir1bir1  (30.07.21 13:02:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.