[]

istanbul öğrenci için en optimum semt?

son zamanlarda artan vaka sayıları sebebiyle olası bir online eğitim olursa aile evinde kafayı yiyeceğim sanırım. bu sebeple istanbul'da eve çıkmak istiyorum. normal şartlar altında yurtta kalıyordum.

iki üç öğrencinin çıkabileceği, cıvıl cıvıl avrupa yakası veya kadıköy civarında(sosyal hayattan kopmamak için) 2+1 ev için en optimum semtler neresidir sizce? ve fiyatlar ortalama ne olur? ucuz bulabilirsem tek başıma stüdyo daire de olur aslında.


 
Kadikoy'e yakin ve ucuz Maltepe


  • howfaristhesky  (30.07.21 01:40:53) 
E5 altı Küçükyalı, üstü Aydınevler.


  • silverleaf  (30.07.21 09:00:38) 
Üsküdar da tanıma uygun. Salacak için konuşuyorum; yeni, düzgün 1+1 ler 1700-2000tl civarında.


  • lüzumsuz adam  (30.07.21 09:04:10) 
Üsküdar bu tanıma aşırı uygun. Evler örgüt evi gibi küçücük. Ama kadıköye 5 dk, beşiktaşa 10 dk toplu taşıma ağının ortası. Her yere vapur var artık ekrem başkan sağolsun. Ve tehlikeli bi yer değil. Ben doğancılar parkı çevresinde oturuyordum geçtiğimiz seneye kadar


  • zimbirik  (30.07.21 12:18:08) 
aydınevler, ünalan, üsküdar merkez


  • ala09  (30.07.21 23:43:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.