[]

Yurt disindan icki getirmek (thy)

Bagaja birkac sise icki koysam sorun olur mu?
 
bir şişeden fazlası normalde yasak. buna duty free de dahil. gümrükte rastgele seçip bavula bakıyorlar bulurlarsa vergisini ödüyorsun.


  • bohr atom modeli  (30.07.21 01:09:48) 
gelirken sorun olmuyor bagajdaki içki. şöyle zaten gelişte herhangi bir kontrol olmuyor. Sadece çıkış kapısının orada memur yanından geçerken 100 kişiden birine gel bakayım diyebiliyor sadece. O da hiç başıma gelmedi.


  • social product  (30.07.21 11:12:10) 
Olmaz
Son gelişimde 6-7 şişe vardı valizfe
Ve x-ray’de çevrildim. Kimse bişi demedi
  • otopsicocugu  (30.07.21 11:57:56) 
Olumsuz bir durum yaşaman mücize olur. Her gittiğimde 5 litre alkol ile dönüyorum.


  • kanlakarisikyagmur  (30.07.21 13:18:33) 
valizdeki içkiye karışıldığını henüz duymadım. ama çatlama patlama olmasın diye iyice sar, kırılırsa üzülürsün :(


  • yedigimiztavuk  (30.07.21 13:41:39) 
kıbrıs uçakları indiğinde gümrükçüler kontrolleri biraz artırıyorlardı. eğer aynı saatte kıbrıs uçağı da indiyse free shoplarda biraz zaman geçirin :)


  • semyasa  (30.07.21 18:53:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.