[]

Nereye bağış yapılmalı?

Ülkedeki kurum ve kuruluşlara o kadar güvenmiyorum ki içim rahat bir şekilde bağış yapabileceğim bir yer yok. Tema Vakfı güvenilir mi? Ya da bu yangın söndürme faaliyetlerine katılan güvenilir bir kurum var mıdır?
 
Tema güvenilirdir,

Genel olarak soruyorsanız Darüşşafaka'dan şaşmam.

Yangın faaliyetlerine katılan bir kurumumuz maalesef yok bildiğim kadarı ile, AKUT vardı tam yangın faaliyeti olmasada orayıda bitirdiler.
  • paramolacak  (29.07.21 23:36:11) 
Şahsen Darüşşafaka'ya yapıyorum. Eğitim önemli, Eğitim mühim.


  • put it in your appropriate place  (29.07.21 23:40:11) 
tema
sma derneği
tohum otizmliler
dows sendromlular derneği
  • mikahakkinen  (30.07.21 09:18:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.