[]

filtre kahve makinesi tavsiyesi

amazon.de üzerinden alıcam arkadaş gelirken almanyadan getirecek, 500 tl de hediye çekim var. aşağıdaki 2 makineden hangisini alayım?

1-Wilfa SVART PRECISION

www.amazon.de

2-Moccamaster

www.amazon.de

veya hiç ekstra masraf yapmadan bi v60 alıp geçeyim mi? (evde plastik v60 var)

 
Off moccamaster'ım yanımda olsa da bir bardak dünyanın en iyi filtre kahvesini demleyip içsem :))) ben bikaç aydır kullanıyorum, hayatımda satın almaktan en çok memnun olduğum şeylerdendir.

Tabi iyi çekirdek almak da şart. Benim de müşterisi olduğum şu firmalar bu cevabımın bonusu olsun:
Clean cup coffee
Boxx coffee
Fam coffee family
  • harmanyeri  (29.07.21 19:00:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.