[]

Tülay German

Bu kadının tarzına bayılıyorum. Bu çeşit müzik yapan başka birilerini daha önerebilir misiniz? Mutlu Günler en sevdiğim şarkısı. Ekstra bilgi olarak Türkçe Tango müzikleri (Zehra Eren, Şecaattin Tanyerli vb) dinlemek de hoşuma gidiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
 
Asu Maralman
Gokhan Abur

  • bioverse leo  (29.07.21 18:47:06) 
Seyyan hanım geldi aklıma.


  • biravekahve  (29.07.21 19:41:24) 
Müziğimizde Tülay German çok farklı bir noktada duruyor, ona yakın olarak ilk aklıma gelen Sema Moritz. Tango deyince de tabi ki Seyyan Hanım.


  • dylancash  (29.07.21 19:48:13) 
Tülay German gerçekten bambaşka. Selva Erdener önerebilirim. Türküleri şan tekniği ile muazzam okuyor.

Tangoda İbrahim Özgür de çok iyidir.
  • old possum  (29.07.21 20:25:24) 
Seyyan Hanım; ilk yerli tango sanatçımız sanırım.
"Siyah Gözlere" de benim favorim.

  • you shall not pass  (14.08.21 01:20:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.