[]

upwork

upwork'ten iş alıp para kazanan var mı? yazılımcı vs. değilim öğrenciyim. hintliler pek bırakmıyordur ama excel'de veri girişi işleri kovalayıp bir şeyler kazanılır mı? saatliği 2 dolar bile olsa iyi para.
 
Uzmanlığın olmadan sıyrılmak zor. O aralıkta tamamen şans meselesi. İngilizcen iyiyse dene ne kaybedersin.


  • new day new life  (29.07.21 18:45:16) 
Belli bir uzmanlığınız yoksa kayıt olduktan sonra üyeliğinize kolay kolay onay vermiyorlar. Onay verseler bile ilk başlarda kimsenin yapmayacağı işleri ücretsiz yapıp olumlu geribildirimler almalısınız. ANcak o şekilde bir şeyler yapabilirsiniz ama o noktaya gelmeniz için sabır şart.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (29.07.21 21:31:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.