[]

Gitar çalmaya devam etmem lazım, parmaklarıma ne yapabilirim?

Uzun zamandır çalmayıp birden abanınca acıyıp su toplamaya başladı ufaktan. Artık canım yanıyor. Bir süre sonra geçiyor biliyorum ama şuan tellere bastığım parmaklarıma bir şey yapmam lazım, 2-3 saat çalmam gerekiyor akşam.

İlginç faydalı bir bilgi var mı bunun için? Hani olmaz ama oje sür, yapıştırıcı sür kurusun o zaman etki etmez.. tarzı bir çözüm arıyorum.


 
Parmak ucuna takilan koruyucular var, denemedim takinca calmasi rahat mi bilmiyorum ama dusunulebilir.

m.media-amazon.com
  • sertac akin  (29.07.21 17:18:35) 
Böyle bişey aklıma geldi terzilerin kullandığı gibi ama randıman alınır mı ben de emin olamadım denemek lazım evet.

Ama bana zaten daha hızlı bir çözüm lazım :)
  • ananiyimioguz  (29.07.21 17:31:50) 
Bir gün ara ver nasır olsun yaralar sonra devam edersin.


  • bigcaptain  (29.07.21 18:21:29) 
Bulaşık eldiveninin (kalınlarından) parmak uçlarını kesip parmağınızda duracak şekilde ilk eklem yerinden bantlayın


  • neysene  (29.07.21 22:18:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.