[]

Afyon merkezle ilgili iki soru

Birincisi uygun fiyatla lokum vs. nereden alınır? (öğrenciyim f/p ürün olsun, üst segment ürüne gerek yok.) ikincisi sorum da otogardan önerdiğiniz lokumcuya nasıl gidilir? oradan da 'borsa kır bahçesi'ne nasıl gidilir? Teşekkürler.
 
otogarda var.


  • sizofren06  (29.07.21 14:26:44) 
Afyon uzun carsi bu isin yeridir. Uzun carsida zaten bir suru dukkan var ama birinin onunde sira oldugunu gorursunuz. Yayla diye bir yer, yayla sekerleme mi neydi tam ismi hatta. Otogardan minibus kalkiyor, hangisi uzun carsidan geciyor diyin, yarisi gecer zaten.

Borsa kir bahcesi de sanirim ticaret odasinin oldugu yerde, o yakin otogara. Afium'a giden minibus ya da otobuslere binerseniz gider.
  • akatreil  (29.07.21 15:52:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.