[]

Bursa’da yaşamak

Selamlar,

Birkaç ay içinde işim gereği Bursa’ya taşınıyorum ama pek bildiğim bir yer değil, sadece bir kere gittim. Ev bakmaya daha yeni başladım sayılır, Nilüfer taraflarında hangi semtlere bakmamı önerirsiniz? Şu an kafamda 1+1 var, kira da 2000 civarı verebilirim. Onun dışında Bursa’yla ilgili her türlü bilgi ve tavsiyenize açığım.

Sağolun.

 
23 nisan ya da ataevler tarafında bulman daha muhtemel o fiyatlara. Ataevler özellikle podyumpark çevresi yaşamak için güzel yerler. Görükle nispeten ucuz ama tavsiye etmem. itin kopuğun mekanı hale geldi, nilüfer'de oturmanın avantajını orada göremezsiniz. yüzüncüyıl tarafları oldukça nezih ve sakin ama biraz pahalı. yüzüncüyılda metroya yakın yerler benim nazarımda bursa'nın en yaşanılası yerleri. bursa ile ilgili tavsiyem osmangazi taraflarında işin yoksa gitme.


  • Acil kan  (29.07.21 14:22:55) 
Öğrenci olmadığınız için görükleyi ben de önermem.
23 nisan, ataevler, cumhuriyet mahallesi, gazi caddesi, fatih sultan mehmet bulvarı ilk bakacağınız yerler olsun bence.
Buralarda bulamazsanız özlüce, ertuğrulkent bölgesine bakın.
Bu bahsettiğimiz bölgeler genel olarak genç çiftlerin, yalnız bekar çalışanların yaşadığı nispeten modern yerler bursa geneline göre. Beyaz yaka ya da biraz rahat yaşayayım mahallemde diyorsanız ideal bunlar.
Ben kükürtlüde oturuyorum, çok seviyorum burayı odmangazide kalan son medeni insan yerleşkesi gibi hajaj ama buradan taşınsam müstakil ev ihtimali olmazsa podyum park civarından daire arardım.
  • somethinginthewayshemoves  (30.07.21 01:11:26) 
bir günde dört mevsimi yaşamaktır.


  • lionliontr  (03.02.22 11:14:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.