[]

balkona yuva yapmaya çalışan kumruyu nasıl engellerim

daha önce izin verdik kuş biti ile başımız belaya girdi, kovalıyorum 2dk sonra geri geliyorlar, konmaya çalıştıkları yere büyük poşet koydum gelmesinler diye bir kaç denemeyle onun üstüne çökeceklerini düşünüyorum. var mı fikir önerisi olan.

not: balkonum büyük bir yeşillik alana bakıyor, her yer beton, yaşam alanını elinden alıyoruz gibi bi durum yok.


 
kedi olabilir balkona


  • reanarchy  (29.07.21 13:58:03) 
bir veteriner hekime danışıp yuvayı kurduktan sonra bit için ilaçlamayı deneseniz nasıl olur?

edit: kediye aldırış etmez kurar yuvasını, sonra ya kendisi yem olur ya da yavrusu. yazık hayvanlara.
  • not sure if serious  (29.07.21 14:00:53 ~ 14:01:27) 
aynen kuş için balkona asker koyayım, yuvayı kurmalarına izin veremem tam balkon kapısının üstüne kurmaya çalışıyor ve ben sürekli girip çıkıyorum kendileri için en iyisi başka yer bulmaları, poşeti koyduğumdan beri gelmediler bakalım.


  • nahtoderfahrung  (29.07.21 15:07:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.