[]

175.000 e kadar sedan araba önerisi

merhaba arkadaşlar. klostrofobik(bebek koltuğunu ekleyince) fiestadan sonra sedan araba arayışına girdim. 175k civarlarında corolla 2016 model dizel yarı otomatik veya honda civic benzin tam otomatik bulunabiliyor.

bunun haricinde megane sedan (dizel otomatik) birkaç parça boyalı bulunabiliyor.

siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

gönlümde her zaman golf vardı ama 1.2tsi ve manuel vites bulunabiliyor ayrıca iç hacim ve yakıt tüketimi olarakta dezavantajı mevcut.

 
civic iyidir, bayilerden birinden lpgyi takar gezersiniz. ama lpgli arabaya binmem derseniz megane yerine corollayı öneririm. yokuşlarda hafif bayılıyordu megane. bide nedendir bilinmez ikisinin de 2017 modelini kullandım ama megane bir tık daha fazla yakıyordu diye hatırlıyorum. bide bana corolla'nın içi daha ferah geliyor.


  • golgi aygıtı  (29.07.21 11:06:13) 
megane sedan'ı 1 yıl kadar kullandım. inanılmaz az yakan, yayla gibi geniş bir araç. tasarımı da bence gayet iyi. parçası ucuz, maliyetsiz bir otomobil.


  • roket adam  (29.07.21 11:38:18) 
yarı otomatik şanzıman tercih etmezdim bir defa. civic benzinlerde sanırım cvt şanzıman. ikisi arasında cvt seçerim. röno megan ise çift kavramalı edc herhalde.

sanırım üçünü de tercih etmezdim. ama bir tanesi olacaksa; sakin kullanım karakteriyle kullanmak üzere honda civic.
  • jaaaccckkk  (29.07.21 13:44:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.