[]

Amerika Telefon görüşmesi

Tr'den ABD'de farklı yerlere telefon etmem gerekiyor. En ucuz nasıl arayabilirim?
 
Skype'a kredi yukleyip ararsaniz ucuz olur. ABD icin fiyati bilmiyorum ama Avrupa TUrkiye arasi gorusme icin saati 10 Euro gibi bir seydi.


  • sertac akin  (29.07.21 10:30:59) 
telefonunuz ve hattınız wifi-calling destekliyorsa,

telefonu uçuş moduna alıp wifiye bağlanıp aramak.
  • buenosdias  (29.07.21 11:10:03) 
skype üzerinden aradığım tüm abd numaraları ücretsizdi. çok uzun süre konuştuklarım da oldu.


  • dvoynik  (29.07.21 13:55:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.