[]

interaktif vergi dairesi

üzerinden vergi ödeyebilen var mı? sabahtan bu yana 2-3 farklı kartla denememe rağmen öde butonu çalışmıyor.
 
3 gün önce KDV ödedim. Anlık bir sorun değilse şöyle bir durum var. Sadece devlete bağlı bankaların debit kartıyla ödeme yapabiliyorsun. Mesela ben iş bankası banka kartıyla ödeme yapamıyorum. Ama tüm kredi kartları ödemeye açık. Ödemeyi bu yöntemle deneyebilirsin. (Tabi sorun buysa)


  • amuzende  (29.07.21 10:00:17) 
zaten başka banka kartlarını direkt tanımsız olarak gösteriyor, kredi kartlarını giriyorum hangi banka olduğuna kadar gösteriyor ama öde butonu çalışmıyor.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (29.07.21 10:02:36) 
tarayıcı ayarları nedeniyle sıkıntı oluyor, pop-up a izin vermiyor. başka tarayıcıdan, hatta mobil uygulamadan deneyin.


  • kakam gelmis olamaz mi  (29.07.21 10:18:14) 
Safariden ödeyebildim dün,çok komik bir mesaj çıkıyor zaten ödeme yapmaya çalışınca, kendi çalışmayan sistemlerini düzeltmek yerine, sizin tarayıcı ayarlarını değiştirmenizi öneriyorlar.


  •   (29.07.21 10:57:40) 
edge ve chrome ile ödeyemedim, firefox ile ben de ödeyebildim şimdi. teşekkürler herkese.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (29.07.21 11:10:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.