[]

Tabletlerdeki hafızaya uygulama taşıma ?

merhaba, Samsung Galaxy Tab A7 bir arkadaşımın çocuğuna bu tableti almayı düşünüyoruz, 32gb dahili hafızanın yanında 1tb a kadar arttırılabilir hafıza seçeneği sunuyor. Android 10 var ancak oyunları indirdiğinde o arttırılabilir hafıza kısmına yüklememize izin veriyor mu bilgisi olan var mı ?

32 gb çocuklar için yeterli olur mu acaba. 10unu android sistemi kullansa başka şeyler de dahil çocuğa 16gb falan kalsa sıkıntı olur mu ki bu alan oyun oynarken 2 3 oyun yükleyip doldu bu diyebilir mi :)


 
android 10 ile gelen uygulamaları hafıza kartına taşıma özelliği tab a 2019 modelinde varken tab a7 2020 modelinde kaldırıldı, sebebi bilinmiyor samsung da açıklama yapmadı

o yüzden bu modelin bir de 64 gb lık versiyonu var ona bakın isterseniz
  • grimavi  (29.07.21 11:06:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.