[]

Desyrel ilacı ve reçete

Selamlar herkese

Bugün nöbetçi eczaneye gittim ve desyrel almak istedim ama eczacı bunu reçetesiz veremeyeceğini söyledi ama internetten baktığımda reçetesiz olarak alınabildiğini gördüm.

Gerçekten reçeteli mi bu ilaç yoksa bu eczacı işgüzarlık mı yaptı?

 
yesil receteli falan degil isguzarlik yapmis bence.


  • robokot  (29.07.21 00:37:49) 
Receteli, kimse size isguzarlik yapip ilac vermemezlik yapmaz merak etmeyin.


  • malwethiel  (29.07.21 00:55:59) 
teknik olarak aspirin dahil butun ilaclar receteli. "normal" receteli ilaclari turkiye'de recetesiz gidip alabiliyoruz ondan dedim.


  • robokot  (29.07.21 00:59:07 ~ 00:59:25) 
antibiyotik ve antidepresanlari alamazsiniz cunku yasakladilar.


  • malwethiel  (29.07.21 01:01:58) 
antibiyotik yasak evet, ancak bir cok antidepresan (yesil ve kirmizi receteliler haric yani) serbest. desyrel yesil veya kirmizi receteli degil. ben ve milyonlarca kisi normal receteli (yesil veya kirmizi receteli olmayan) ilaclarimizi recetesiz aliyoruz. daha gecen hafta aldim. turkiye'de boyle yani.


  • robokot  (29.07.21 01:07:23 ~ 01:08:27) 
Reçetesiz satışı yasak. Eczacı neden satmak istemesin, para kazanacak sonuçta.


  • anthemis nobilis  (29.07.21 01:21:20) 
yaklaşık 2.5 yıldır reçetesiz alıyorum hiç sorun yaşamadım. başka eczanelere gidip alabilirsiniz.


  • gak  (29.07.21 02:12:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.