[]

Şu an ölmüş olsanız geçmişte

nasıl bir hayat yaşamış olmak isterdiniz? Ben de düşüneyim eklerim sonra.
 
Bir kere bir sebebden öleceğimi sandığım birkac saat olmuştu. "Çok güzel bı hayat yaşadım bee, olebilirim, its ok." diye düşünmüştüm.

Bir tık daha fazla gezmiş olmayı isterdim sadece
  • abuzer  (29.07.21 00:23:00) 
Gerçekten sevdiğim tek kadınla daha fazla vakit geçirebilmek isterdim. Bir de biraz daha soğuk bir coğrafyada yaşamak :)


  • lüzumsuz adam  (29.07.21 00:44:34) 
böyle iyi bence benimki. yani benden kaynaklanmayan şeyleri değiştiremeyeceksem aynı şekilde giderdim herhalde.


  • bohr atom modeli  (29.07.21 01:17:26) 
Zamanı iyi değerlendirmiş olmak isterdim. Ancak doğduğum andan itibaren, her günü her saati..


  • integrative  (29.07.21 02:09:24) 
Allah rızasına uygun.


  • Kahir ekseriyet  (29.07.21 11:19:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.