[]

Genital Bölge için Tıraş Makinesi

Selamlar,

Genital Bölge temizliğinde jilet kullanıyorum ve her seferinde kanama, hassasiyet bırakıyor. Genital bölge temizliğinde tıraş makinesi kullanan var mı? Varsa kısalığı jilete yakın oluyor mu?

F/p ürün tavsiyelerinize açığım.

not: erkeğim.

 
Philips bodygroom


  • inheritance  (28.07.21 17:58:48) 
Özellikle bu model çok başarılı, amazondaki yorumları okuyabillirsiniz.

www.amazon.com
  • kakam gelmis olamaz mi  (28.07.21 20:41:53) 
philips bodygroom 3000 serisi +1


  • sparkle kiddle  (28.07.21 20:58:03) 
banyo için olan jiletleri kullanirken de kanama oluyor mu? ben banyo jiletleriyle hic kesmedim kendimi.

tras makinesi onerenler daha asagidaki kırışık bolgeyi makineyle nasil alabiliyorlar şu an onu dusunuyorum :))
  • boyle buyurdum  (29.07.21 00:09:40) 
Daha ucuz alternatif için Philips bg105/11 önerebilirim. Media Markt'ta 199 TL. Geçen hafta aldım kullandım genital bölge dahil tüm vücut için. Görmeden kullandığım kıvrımlı bölgeler dahil herhangi bir kesik durumu olmadı. 0.5mm kısalıkta kesiyor. Kullanım kolaylığı açısından jiletten sonra müthiş.


  • yercekimini kendine ceken adam  (29.07.21 10:14:04) 
www.hepsiburada.com bunun uzerine tanimiyorum.


  • lamartin  (29.07.21 10:43:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.