[]

yüzme özel ders

yüzme biliyorum, yani ölmeyecek kadar.
nefes, stil vs teknik ve doğru şekilde öğrenmek istiyorum.
bu hoca/kurs efsanedir dediğiniz yerleri alayım. standart kurslarda oyalanmak istemiyorum.

istanbul anadolu kadıköy-maltepe,
istanbul avrupa maslak-beşiktaş-taksim arası bir yerler.

neresidir?

 
www.teosport.com.tr

ben şuna başladım şu an iki ders aldım gayet güzel gidiyor. tavsiye ederim
  • clones  (28.07.21 12:15:03) 
kaynak yapmak istiyorum izninizle;

@clones bu fiyatlara havuz ücreti dahil mi? yani hoca için ayrı, havuz için ayrı ücret ödemek gerekmiyordur sanırım.
  • biseysorcaktim  (28.07.21 12:21:11) 
@biseysorcaktim evet havuz ücreti dahil. sadece ek olarak bone ve gözlük almak istiyorsan ona para veriyorsun o da 60 tl bir şey.


  • clones  (28.07.21 12:51:37) 
clones'in gönderdiği hocaya baktım da sorry but pek profesyonel durmuyor :/

ne kullandığı havuzlar ne de hocanın kendisi.. yani belli ki iyi biri, fiyat da makul ama divan otelin aşısız turistlere açık küçücük havuzu bir yana, bu kadar dar omuzlu yüzme hocası :D şaka şaka o değil lisanslı sporcu olmaması falan. no.

başka var mı?
  • rewlack  (28.07.21 13:06:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.