[]

özel sağlık sigortası hakkında

merhaba, hastanelerde randevu bulamıyor olmam ve ultrason,röntgen gibi işlemler için aylar sonraya uzayan sıralar sebebi ile özel sağlık sigortası yaptırmaya karar verdim. ayakta tedaviyi kapsayan bir paket için hangi şirketi önerirsiniz? mümkün mertebe düşük bütçeli olmasını tercih ederim.
 
Ben de Anadolu var 7 senedir problem yaşamadım. Allianz a da iyi diyorlar.


  • Mistyimage  (28.07.21 12:11:30) 
Nerede yaşadığınız, hangi hastaneleri tercih ettiğiniz ile ilgili karar almanızı öneririm. poliçesini aldığınız şirketin istediğiniz hastane ile ya da bulunduğunuz ildeki hastane ağıyla ilgili sorun yaşamanız ihtimaller dahilinde. bir bilene danışarak ilerlemekte fayda var.


  • erty_ksk  (28.07.21 12:20:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.