Bana oyun önerin nolur

En sevdigi oyun rdr2 olan, gta v, watch dogs 2, sleeping dogs,days gone bitirmis gta iv sevmemis, hali hazirda the witcher 3 oynayan ama pek de sevmeyen birine oyun onerir misiniz?
Cyperpunk sevmedim yarida biraktim sildim. Watch dogs legion oynamak icin tr yama bekliyorum..
Hikaye oyunlarini ve abidik gubidik salak sacma gorevleri yapmayi severim.

Fallout 3 | (2008)

  • Etanglement  (27.07.21 22:55:17)
tomb raider

  • dafuq  (27.07.21 22:58:41)
Assassin's creed watchdogs la aynı mantıkta hemen hemen. Bölge ele geçir. Civarda irili ufaklı ana görevi sürdürmek için gerekli yan görevler açılsın. Origins ve odyssey güzel.

Bir de satın aldım birkaç oyun ama oynamadım. Far cry da ubisoft olduğu için onun konsepti de benzer bekliyorum. Tomb raider da bunun biraz bulmacalısı.
  • baal  (27.07.21 23:03:51)
halo serisi
middle earth: shadow of mordor ve shadow of war
skyrim
  • bass solo take one  (27.07.21 23:11:10)
Deus Ex

  • plutongezegendegilmi  (27.07.21 23:12:06)
Skyrim.denmis
Skyrim +1000

  • kingcyrax  (27.07.21 23:15:34)
fallout denmiş. outer worlds ile arttırayım.

  • cay koy geliyorum  (27.07.21 23:35:07)
witcher 3 sevmeyen adam skyrimi de sevmez bence.

en iyisi fallout gibi yine.
  • bohr atom modeli  (28.07.21 00:03:49)
Uncharted serisi?

  • materyalist imam  (28.07.21 00:12:07)
  • late viper  (28.07.21 01:36:54)
Ubisoft'un tüm oyunları size hitap eder aslında.
Just Cause serisi de tam size göre.
Size hitap eder mi bilmiyorum ama Tomb Raider reboot serisini seveceğinizi düşünüyorum.
Dying Light'ı mutlaka oynayın.
Mafia serisini de seversiniz bence.
Saints Row serisi- Buna bayılırsınız bence
Yakuza serisi
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.07.21 02:52:37 ~ 13:20:30)
Horizon Zero Dawn

  • vuranyum  (28.07.21 10:00:53)
Horizon Zero Dawn + 1
Ghost of Tsushima

  • hamsiii  (28.07.21 10:43:35)
middle earth: shadow of mordor ve shadow of war
Skyrim
Just Cause
Tomb Raider

Benim öneri sıralamam bu olurdu.
  • cursor  (28.07.21 11:40:00)
Lineer ilerleyen bir hikaye ama müthiş bir oyun olarak,
Hellblade : Senua's Sacrifice.

Seçimine göre birden fazla sonuca bağlanan hikayesi başarılı, ilerledikçe resmen karar vermeden önce "hmm şimdi böyle yapsam bu olsa" falan diye düşünmek durumunda kaldığın
Detroit Become Human

Tr yama bekliyorum dedin diye pc de oynayacağını düşünüyorum. Eğer ps oyuncusuysan Ghost of Tsushima tam senlik. Bir kaç tane daha ps kült oyunu var ama istersen önerebilirim.

Son olarak da yakın zamanda pc için de çıkan, tam senin tarzına uygun, yan görevler silah geliştirmeleri, skill geliştirmeleri falan oldukça saran Horizon : Zero Dawn.

He bi de Control'ü deneyebilirsin.
  • baharat  (28.07.21 11:40:05)