[]

Bodrum’da ne yapsak?

Merhabalar,

Bi hafta önce akyarlardan geldik çok beğendik ancak bayram sebebiyle otelden çıkmak istemedik kalabalıktan dolayı, eylül başında tekrar gitmek istiyoruz bu sefer göltürkbükünde oda kahvaltı konaklama aldık, kendi beachı var ancak görülmesi gereken beachler, plajlar, denizler nerelerdir, uğrayalım diyoruz fiyat bilgisini de paylaşabilirseniz çok seviniriz.
Bir de akşam yemekleri için de nerelere gitsek veya dolaşmak için? Güvercinlikte bi gün akşam rezervasyon yapacağım ama mekan önerisi olan var mıdır?
Başka mekan önerileriniz olursa onları da fuymak isterim.

Çok uçuk rakamlarla bir tatil yapmayacağız tabi ama bir kaç gün için görmeden gelmediğimiz yerler olsun da istemiyoruz.

Teşekkürler

 
Akşam yemeği: Gümüşlük Metin's, Çıpa Restoran. Rakı - meze - muhabbet.
Plaj olarak: Yalıkavak Tilkicik koyundaki beach'ler (magi gibi) , Gündoğan Sailloft, Camel Beach, vs vs
Bir gün mutlaka tekne turu gibi bir şey yapın derim
Lüks seviyorsanız bir gün Edition'da takılabilirsiniz ama çok tuzlu olur. Daha uygun fiyatlı bi lüks isterseniz Yalıkavak Marina'da gün batımını izleyin derim.
  • roket adam  (27.07.21 10:20:30 ~ 10:21:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.