[]

Sun Express'in kendi sitesi mi mytripcom mu

şimdi arkadaşlar ben 1 eylül 2021 günü için adana'dan varşova'ya gideceğim. sun expressten ucak bileti buldum. sun express in kendi sitesinde adanadan varşovaya alamıyorum. adana antalya, antalya varşova şeklinde 2 ayrı bilet almam gerekiyor.ve kilo hakkı 20 kg görünüyor, ekstra kilo için para vermek gerekiyor. ancak skyscanner'ın yönlendirdiği mytrip'te, antalya aktarmalı adana varsova biletimi alabiliyorum ve her iki uçuşa da 30 kg bagaj tanımlı. sun express'e ulaşamadım bir türlü. sizce bu mytrip e güvenilir mi? cidden 30 kg hak varsa sunexpress'in kendi sitesinde neden öyle bir şey yok?
 
hatadan kaynaklı olabilir. çağrı merkezinden teyit etmek lazım ama yurtdışı bağlantılarda 30kg verir.


  • xiii  (27.07.21 08:59:26 ~ 08:59:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.