[]

istanbul'dan ayvalık'a araba ile nasıl gidilir

İstanbul anadolu yakasından ayvalık'a gidesim var. kol gibi olan izmir otoyol ücretinden kurtulmak istiyorum. osmangazi koprusunden geçebilirim ondan sonra hangi yolu takip etsem hem hızlı hem de daha ucuz giderim?
 
Orhangazi'den çıkıp Bursa Balıkesir Ayvalık diye gidebilirsiniz.


  • himmet dayi  (26.07.21 19:39:23) 
hocam ben, pendik'ten ido'ya bindim arabalı feribota. oradan da normal yoldan normal gittim, basmadım. sabah 5-6 gibi çıktığım için yol boştu. feribot dahil toplam 5 saat 15 dk sürdü.


  • jangbogo  (26.07.21 19:41:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.