[]

Gelirlerimi giderlerimi kaydedeceğim ücretsiz bütçe uygulaması ( android )

Önceden bu tarz programlara denk geliyordum fakat şu aralar hangi programı yüklesem giderler yada gelirler için kategori açtıkça para istiyor.

Başlıkta bahsettiğim gibi gelirlerimi, günlük harcamaları kaydedeceğim android için kaliteli ve ücretsiz bir bütçe uygulaması olarak tavsiyeniz var mıdır ?


 
İstediğiniz özellikleri barındıran örnek bir uygulama verebilir misiniz? Mobil uygulama fikri arıyordum, belki böyle bir şey yazabilirim :)


  • wheel  (26.07.21 18:58:27) 
ücretli olup olmadıkları konusunda maalesef fikrim yok, daha evvel "giderim var"a bir göz atmıştım, ücretsizdi. aşağıdaki sorulara verilen cevaplardaki uygulamaları da deneyebilirsiniz.

www.eksiduyuru.com

www.eksiduyuru.com

www.eksiduyuru.com
  • gkhncnzdgn  (26.07.21 19:17:18) 
Mint


  • hot potato  (26.07.21 19:27:37) 
Spending tracker kullanıyorum, tavsiye ederim.


  • vampir akrep  (26.07.21 20:16:41) 
giderimvar uygulamasini oneririm bilgisayardan kullanmak icin sadece kucuk bir ucret istiyor telefonda ucretsiz tamamen


  • tahtakafa  (26.07.21 22:50:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.