[]

istanbul araba kiralama

Istanbul da yaklasik 25 gunluk arac kiralamam lazim. Uygun fiyatli tavsiye edeceginiz bir yerler var mi ?
 
Bildiklerim içinde Avec nispeten uygun fiyat verir.
Aylık fiyatını da sorun daha uygun fiyat verebilirler 30 günde indirim oluyor

  • lappuntamento  (26.07.21 10:27:47) 
yolcu360'dan deneyin şansınızı. farklı firmaları görmüş olursunuz. ve madem uzun süreli olacak , bir kaç tanesini doğrudan arayıp sorun. çok kurumsal olmayan kiralama ofisleri, uzun dönem için internette yazmayan fiyatlarla araç verebiliyorlar, farklı düzenlemeler yapabiliyorlar. ama yaz dönemli olduğu için işiniz biraz zor.


  • co2s2  (26.07.21 10:46:33) 
garenta fena olmayabilir fiyatları


  • anten  (26.07.21 10:59:03) 
ben garentadan kiralamistim 15-20 gunluk.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.07.21 12:48:28) 
windycar memnun kaldım hep


  • karsiyakaliyiz  (26.07.21 12:52:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.