[]

telefon tavsiyesi

mevcut cep telefonum artık ömrünü doldurdu ne yazık ki, iphone 6s.

yeni bir telefon almak istiyorum, tercihim yine iphone olması yönünde. bütçe de yaklaşık 5-7 bin tl diyelim.

bu fiyatlara ne önerirsiniz?

hangi iphone uygun olur?

çok uzun zamandır güncel bir android kullanmadım. iş telefonum huwai ama eski bir modeli, çok memnun değilim. acaba güncel bir samsung, huwai veya xaomi falan da iş görür mü? model tavsiyeniz varsa onları da değerlendireyim.

 
iphone 11 7,5 lira, ama kampanya indirim şu bu 7'nin biraz altına denk getirebilirsiniz belki.


  • plutongezegendegilmi  (26.07.21 09:43:18) 
hayatımda hiç android kullanmadım. iphone 11 demeye geldim. ama etrafımdan gördüğüm, samsung harici telefonlarda 1-2 sene içerisinde cihaz gereksiz yavaşlıyor.


  • co2s2  (26.07.21 10:49:08) 
5-7 bin aralığında tek mantıklı seçenek SE 2020. 8 bine çıkabilirim diyorsanız 12 Mini epey iyi telefon. 6S'ten sonra boyut olarak daha küçük olmasına rağmen ciddi anlamda ekranı büyüyeceği için hoşunuza da gidecektir. Ben yıl sonu çıkacak seride mini boyutta bi iphone olursa ona geçmeyi planlıyorum. Eğer o boyutta çıkmazsa 12 mini alacağım. Şu an iphone 10 var ve boyutu itibariyle sevmiyorum. Ellerim de büyük normalde ama 12 miniyi görünce 10 boyutundaki telefonlar bana saçma geliyor.


  • himmet dayi  (26.07.21 11:46:46) 
teşekkürler herkese cevapları için, tavsiyeleriniz ve biraz araştırma sonrasında iphone 11'de karar kıldım.


  • reanarchy  (26.07.21 11:59:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.