[]

İphone 7'den terfi

Merhaba,

İphone 7'den yeni iphone'a geçmeyi planlıyorum. iphone 12 pro benim gibi basit bir kullanıcı için fazla geldi. Yeni nesil büyük ekranlı telefonları kullanmakta zorlanıyorum. O yüzden 12 miniyi gözüme kestirdim. Şarj dışında bütün yorumlar olumlu.

Kullanan var mıdır, önerir misiniz? Bir de trendyol, n11 gibi sitelerden alınır mı bu telefonlar?

Diğer iphone model önerilerinize de açığım.

 
12 pro ile 12 mini arasında bi de düz 12 var. Fotoğraf çekmediğim için pro'yu eledim. Sırf şarj mevzusu yüzünden mini yerine düzünü tercih ettim.

Dışarıda çalışırken hotspot kullanıyorum, baya 6 saat hotspot açık olmasına rağmen gece yatana kadar götürüyor şarjı. Eğer "düz" kullanırsam da 2 günde 1 şarj ediyorum.

O yüzden bence normal bir kullanıcıysanız mini de sizi 1 gün rahat götürür. Öte yandan 2 yıla 5G gelecek, o çok daha fazla pil tüketiyor, 2 sene sonra tekrar telefon değiştirmeyi düşünmüyorsanız bence düz 12 daha iyi bir tercih.
  • plutongezegendegilmi  (25.07.21 23:33:55 ~ 23:34:07) 
12 mini zaten indirimde epey, ben hepsiburada'dan satici hepsiburada olarak almistim 8k'ya birkac hafta once. n11 riskli geliyor bana, yurtdisi cihazi da gelebilir cok acik bi pazaryeri sonucta.

cihazdan da gayet memnunum, iphone 8'den terfi ettim ben de. sarjiyla alakali da sorun yasamadim, magsafe aldim beraberinde zaten, masada standinda duruyor ben calisirken haliyle sarji genelde 100. disardayken de "eyvah sarjim bitiyor" dedigim bi an yasamadim henuz. cok iciniz rahat etmiyosa ufak bi power bank veya apple'in magsafe ekstra pilleriyle halledersiniz bence dert degil sanki.

benim icin boyut onemli oldugundan mini'yi tercih ettim, elim kucuk :d cok mutluyum o yuzden. isterseniz magazada deneyin 12'yi ve mini'yi, ona gore karar verin.
  • hjarteblod  (26.07.21 10:09:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.