[]

Vize Resmi Evragin 10 Gün Öncesine Vize Verirler Mi?

Merhaba. 10 eylul 10 mart arasi 6 ay erasmus staj yapacagim (kabul belgemde bu tarihler yaziyor) polonya’da. Ben vize basvurusunda tarihi 1 eylul 15 mart arasi yapmak istiyorum. 9-10 gun oncesinden gidip ev bakmak istiyorum kalacak. Vfsden yapacagim basvuruyu. Sizce bir sikinti cikar mi? Ucak biletimi de 1 eylule alacagim. Vizeyi vermemezlik yaparlar mi?
 
Ben dilekçe yazarak başvuruda belirtmiştim. Hatırladığım kadarıyla 15 gün öncesine kadar vize verebiliyorlardı. Yalnız sigortanın o günleri de kapsaması gerekiyor.


  • nerobianco  (25.07.21 20:24:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.